ТОВ ” Хідден ЕНЕРДЖІ.ЮЕЙ ” займається розробкою , впровадженням та постачанням продукції розробленої з використанням енергозберігаючих технологій на території України і СНД .

ТОВ ” Хідден ЕНЕРДЖІ.ЮЕЙ ” є офіційним дистриб’ютором компанії SEAK Energetics (Словаччина) на території України і країн Митного союзу, і представляє Вам систему управління освітленням СЕАК “Розумне світло”.

Освітлення є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Зростаючі вимоги до якості освітлення і посилення відповідних норм призводять до зростання споживання постійно дорожчає електроенергії, що позначається не тільки на збільшенні експлуатаційних витрат на освітлення, але, що не менш важливо, і до зростання споживаної потужності.

Основними причинами використання технології управління Seak Energetics є рішення задачі адаптації, існуючої або проектованої системи освітлення до потреб користувачів і зниження експлуатаційних витрат.

Результатом використання технології буде підвищення якості освітлення і комфорту роботи, зменшення необхідної потужності і зниження експлуатаційних витрат.

про нас дозволяє отримати значну економію електроенергії, зниження витрат на технічне обслуговування, скорочення часу простою, що дозволяє заощадити значні фінансові кошти.

В результаті освітлення буде працювати з максимальною ефективністю.

Україна, 04114, Київ,

вул. Автозаводска, 72 А оф. 1

тел. +38 099 489 63 72

        +38  068 239 36 58

e-mail: hiddenenergy.ua@gmail.com

hiddenenergy.com.ua

Надіслати нам повідомлення