Модернізація вуличного освітлення м. Житомир

Спільно з Житомирською міською радою та КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення Міськсвітло» міста Житомир, був реалізований проект впровадження системи управління міським освітленням і установки 4000 шт. LED-світильників ПАТ НВП “Радій” з демодулятором SDM-110 потужністю 50 Вт – 2040 шт. на вулицях А. Счастного, Бородія, Генерала Потапенко, Домбровського, Франка, Київська, Короленка, Космонавтів, Леваневського, Л. Українки, Льва Толстого, Максютова, Малікова, Мануїльського, Пушкінська, Северина Наливайка, Селецького, Соснова, Фещенка-Чопівського, Шевченка , 1-го травня, Кільце ТТУ; 1736 шт. – 70 Вт на вулицях Б.Тена, В.Бердичевській, Івана Гонти, Київського шосе, Красовського, Маяковського, Піонерського, Радонова, Якіра та на бульварі Новий; 194 шт. – 120 Вт на вулицях Ватутіна, Жуйко, проспекті Миру і на Соборному Майдані.

Також проект передбачає установку шаф управління освітленням з подальшою повною інтеграцією в систему керування міським вуличним освітленням через диспетчерський пункт.

Інші проекти

Модернізація освітлення в Дніпровському, Подільському та Печерському районах Києва

Спільно з КП "Інформатика" і КП "КИЇВМІСЬКСВІТЛО" реалізований проект модернізації системи вуличного освітлення та встановлено розгорнутий центр діспетчерезованного управління по вул. Ентузіастів, бул. Ігоря Шамо, вул. Івана Миколайчука, пр. Павла Тичини в Дніпровському районі м.Києва; Набережне шосе в Подільському та Печерському районі міста Києва.

Реалізовано проект модернізації освітлення. М. Житомир

Спільно з Житомирською міською радою та КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення Міськсвітло» міста Житомир, був реалізований проект впровадження системи управління міським освітленням та установки 4000 шт. LED-світильників

Проект з управління світильниками ДНАТ вул. Антоновича, м. Київ

Спільно з КП «КИЇВМІСЬКСВІТЛО» реалізований пілотний проект з управління світильниками з лампами ДНАТ 150 Вт і шафою керування на вул. Антоновича з інтеграцією в загальну міську систему управління вуличним освітленням.

Проект з модернізації освітлення по вулиці Сумській, м. Харків

У світильниках з лампою ДНаТ 150 Вт, були замінені електромагнітні баласти на ЕПРА VNS 150 з прошитим у них автономним річним графіком управління. Підтверджена пряма економія електроенергії склала 40%.

ПРОПОНУЄМО СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви завжди можете зв’язатися з нами. Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання щодо функціонування та впровадження системи розумного управління освітленням й розглянемо ваші пропозиції.

office@hiddenenergy.com.ua
01004, місто Київ, Печерський район, вулиця Велика Васильківська, будинок 9/2, офіс 59.
2019-09-20T11:27:39+02:00