ПРО КОМПАНІЮ2020-10-26T19:10:24+02:00

ПРО КОМПАНІЮ

Впровадження технологій розумного освітлення

ДП “ХІДДЕН” ТОВ “ХІДДЕН ЕНЕРДЖІ” займається розробкою, впровадженням та постачанням продукції розробленої з використанням енергозберігаючих технологій на території України і СНД.

ДП “ХІДДЕН” ТОВ “ХІДДЕН ЕНЕРДЖІ” є офіційним дистриб’ютор компанії SEAK Energetics (Словаччина) на території України і країн Митного союзу та представляє Вам систему управління освітленням СЕАК “Розумне освітлення”.

Освітлення є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Зростаючі вимоги до якості освітлення і посилення відповідних норм призводять до зростання споживання і подорожчання електроенергії, що впливає не тільки на збільшенні експлуатаційних витрат на освітлення, а й на те, що не менш важливо – до зростання споживаної потужності.

Основними причинами використання технології управління Seak Energetics є рішення задачі адаптаці існуючої або проектованої системи освітлення до потреб користувачів і зниження експлуатаційних витрат.

Результатом використання технологій є підвищення якості освітлення і комфорту роботи, зменшення необхідної потужності і зниження експлуатаційних витрат.

Ми дамо можливість отримати значну економію електроенергії, зниження витрат на технічне обслуговування, скорочення часу простою, що дозволяє заощадити значні фінансові кошти. В результаті: освітлення буде працювати з максимальною ефективністю.

Етапи проведення робіт

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРОПОНУЄМО СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви завжди можете зв’язатися з нами. Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання щодо функціонування та впровадження системи розумного управління освітленням й розглянемо ваші пропозиції.

office@hiddenenergy.com.ua
01004, місто Київ, Печерський район, вулиця Велика Васильківська, будинок 9/2, офіс 59.