Промислове освітлення2021-05-31T11:17:11+02:00

ПРОМИСЛОВЕ ОСВІТЛЕННЯ

На базі технології SEAK Energetics, компанія ДП “ХІДДЕН” ТОВ “ХІДДЕН ЕНЕРДЖІ” пропонує унікальну технологію керування вуличним освітленням, а також освітленням комерційних і промислових територій.

У чому унікальність технології SEAK Energetics

Технологія використовує існуючі 230В лінії електропередачі для передачі керуючих сигналів. Проте, на відміну від традиційних технологій зв’язку по ЛЕП, заснованих на зовнішній мережі, технологія SEAK заснована на гармонійному напівсинусоїдальному зниженні напруги хвилі при швидкості 50Гц для генерації кодових комбінацій. Це робить її видатним методом при розподілі сигналу на великі відстані, і особливо, в сумнівному середовищі мережі.

Переваги технології

SEAK Рішення на базі LON
Макс. відстань передачі інформації по лінії електропередачі Більш 5 км без репітерів Потребує встановлення репітерів кожні 500м
Макс. кількість груп на лінію 255 на лінію 127 на сегмент
Високочастотні фільтри Не потрібні Потрібні
Процедура перевірки можливості розгортання Проста Потребує проведення спеціальних вимірювань
Спотворення електричного сигналу Відсутні Ймовірні
2х сторонній зв’язок Так Так
Смуга пропускання 50 біт/с 78 Кбіт/с
Габарити Компактні Значні
СЕ сертифікація Так Так

Лінія продуктів SEAK для промислового освітлення

Щоб впровадити повністю кероване онлайн рішення для вуличного освітлення, необхідні демодулятори сигналів (приймачі) в світильниках й модулятори сигналів (передавачі).

ПРОПОНУЄМО СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви завжди можете зв’язатися з нами. Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання щодо функціонування та впровадження системи розумного управління освітленням й розглянемо ваші пропозиції.

office@hiddenenergy.com.ua
01004, місто Київ, Печерський район, вулиця Велика Васильківська, будинок 9/2, офіс 59.