ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ SEAK2021-05-31T11:21:15+02:00

ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ

Порівняння зарядних станцій змінного і постійного струму

Зарядні пристрої постійного струму – необхідні для тривалих поїздок і повинні бути розташовані вздовж автомагістралей. У житлових / комерційних / офісних приміщеннях слід встановлювати зарядні пристрої змінного струму.

Характеристики Зарядна станція
Змінного зарядного струму (AC)
Зарядна станція
Постійного струму (DC)
Макс. потужність зарядки 3.6 кВт – 22 кВт До 150 кВт
Фази 1-фаза або 3-фази
Обмеження Зарядні пристрої для електромобілів мають різні обмеження Різні стандарти
CCS, CHAdeMO, Tesla
Час заряду (50 кВт) 5 – 20 год. 1 – 1,5 ч

Ситуація із зарядними станціями в Україні поліпшується, що є гарною новиною для водіїв електромобілів. Однак проблема, як і раніше, полягає в недостатній кількості громадських зарядних станцій у містах. Особливо ця проблема актуальна в житлових комплексах, де мешканці не мають власних гаражів. Але вона актуальна й на автостоянках, зонах перед торгівельними центрами, ресторанами, шкільними приміщеннями і т.д.

LUMiCHARGER – зарядні станції змінного струму – 22кВт

Існує безліч зарядних станцій від різних виробників, але основною проблемою для їх установки є відсутність відповідних силових кабелів. Прокладка силового кабелю можлива, але для цього існує ряд ускладнюючих завдань: прокладка повинна проводитися з дотриманням діючих вимог та норм незалежно від того, хто її веде. Правила будови електромереж та безпечної їх експлуатації регламентуються безліччю нормативних документів, починаючи від тих, що мають силу закону та закінчуючи збірниками правил (ЗП) для проведення конкретних видів робіт і посадових інструкцій працівникам. Між ними – міжгалузеві, галузеві, відомчі і виробничі правила на рівні підзаконних актів. До них повинні додаватися Правила улаштування електроустановок споживачів (ПУЕ) з безперервною оглядкою на Правила техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачами (ПТБ), що сильно ускладнює початок роботи. SEAK може використовувати існуючу мережу вуличного освітлення та інтегрувати зарядні станції в опори світильників. Водії зможуть заряджати свої автомобілі прямо на місці парковки – біля роботи, будинків, місць відпочинку, торговельних, навчальних і розважальних закладів.

Варіанти зарядних станцій LUMiCHARGER

Одна і таж зарядна станція в різних форматах:

LUMICHARGER WM

для настінного монтажу

LUMICHARGER S2S

окрема конструкція
з двома роз’ємами для зарядки

LUMICHARGER LP

Модуль для інтеграції в ліхтарний стовп

Критерії керування потужністю зарядної станції

Інтеграція в систему вуличного освітлення SEAK SMART CITY

Зарядні пристрої для електромобілів, встановлені на опорах світильників, інтегруються в систему управління міського освітлення SEAK SMART CITY передаючи доступну енергію для зарядки електромобіля.

Якщо протягом дня міська система вуличного освітлення перебуває в режимі очікування, то в цей час використовується повна потужність лінії електропередач для зарядки автомобілів.

День: Інтенсивність освітлення 0%

Мощность линии 16 КВт
Зарядка 16 КВт

Нічь: Інтенсивність освітлення 80%

Мощность линии 16 КВт
Освещение 5 КВт
Зарядка 11 КВт

Умови зарядки та оплата

Електрика для зарядки автомобіля значно дешевше ніж паливо: вартість електрики на 100 км пробігу становить менше 2 Євро. Тому послуги зарядки часто надаються безкоштовно (в якості підтримки розвитку екологічного транспорту). Проте, для того, щоб установка зарядних станцій і електрика для них окупалися, необхідно, щоб послугу із зарядки автомобіля була оплачено. Ми працюємо з кількома платіжними шлюзами, які працюють звичним для користувача чином.

Використовується протокол Open Charge Point Protocol version 1.6, який є основою для забезпечення зв’язку між сумісної точкою зарядки і будь-якою центральною мережевою системою.

Спочатку водій розблокує зарядний пристрій за допомогою мобільного додатку (шляхом сканування QR-коду) або карти RFID.

Оператор платіжної системи видасть рахунок-фактуру за використану електроенергію окремим споживачем і прийме платіж (як правило, за допомогою кредитної картки).

Місто отримує оплату від оператора потужності й тому не навантажується додатковими операціямі.

Зв’язок між зарядної станцією і електромобілем

Розетки / автомобільні роз’єми, які використовуються в LUMiCHARGER, відповідають стандартам IEC 62196. Mennekes Type 2 – це обраний стандарт, призначений для зарядки змінного струму електромобілів з метою зарядки змінного струму як через 3 фази (Tesla), так і через 1 фазу (Nissan LEAf, Hunday KONA).

У січні 2013  IEC 62196 роз’єм Tипу 2 був обраний European Commission в якості офіційного зарядного для European Union.[1] З того часу він був прийнятий в якості рекомендованого роз’єму в деяких країнах і за межами Європи.

PP Детекція автомобіля
CP Подача ШІМ сигналу від зарядного про те скільки енергії автомобіль може забирати з зарядки
PE Земля
N Нейтраль
L1,L2,L3   Фази

Международная интеллектуальная награда
За самый инновационный продукт

Міжнародний приз за розвиток інтелектуальних технологій

На виставці Urbis Smart City 2018 LUMiCHARGER отримав золоту медаль Urbis за найбільш інноваційний продукт, після того як комісія визнала «простоту інтеграції зарядних станцій в мережу міського освітлення без необхідності встановлювати додаткові комунікаційні або силові кабелі, з електронавантаженням, автоматично збалансованим із системою освітлення».

Чотири нових LUMiCHARGER – зарядних пристроїв для електромобілів (4x Mennekes Type 2) встановлені на вулиці Методовій в місті Прешов, Словаччина.

ПРОПОНУЄМО СПІВРОБІТНИЦТВО

Ви завжди можете зв’язатися з нами. Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання щодо функціонування та впровадження системи розумного управління освітленням й розглянемо ваші пропозиції.

office@hiddenenergy.com.ua
01004, місто Київ, Печерський район, вулиця Велика Васильківська, будинок 9/2, офіс 59.